headerimage
Start Halowa piłka nożna
Tenis stołowy w Pogódkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 listopada 2010 00:58

ELIMINACJE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
V MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY

W dniu 25 maja 2011 r. na Miejskiej Hali im. Andrzeja Grubby nasi uczniowie uczestniczyli w V Memoriale Andrzeja Grubby organizowany przez Fundację im. Andrzeja Grubby, oraz panią prezes Lucynę Grubbę. Do zawodów zgłosiło się 21 szkół mających w swoich szeregach przynajmniej jedną osobą z rocznika 2000. Sędzia główny rozstawił zespoły według punktacji Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisa Stołowego w Gdańsku. Nasza szkoła trafiła do grupy z czterema drużynami. Ostatecznie zajęliśmy w swojej grupie IV miejsce. Dla naszych uczniów było to nowe doświadczenie, gdyż mogli rozegrać mecze z najlepszymi zawodnikami z województwa pomorskiego.

 

Więcej zdjęć w galerii

 

Opracowanie i zdjęcia: Tomasz Kowalewski

 

Rejonowe zawody tenisa stołowego w Pogódkach

W dniu 30.10.2010 r. w Zespole Szkół Publicznych w Bytoni odbyły się gminne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Z naszej szkoły rywalizowało czworo uczniów ze szkoły podstawowej i tyle samo z gimnazjum. I miejsce i awans do zawodów rejonowych uzyskali chłopcy z gimnazjum w składzie: Mateusz Świtała i Szymon Bieliński

W rejonowych zawodach, które odbyły się w dniu 03.11.2010 r. w ZSP w Pogódkach ostatecznie zajęliśmy II miejsce przegrywając z drużyną PG Skarszewy.

 

 

 

Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2011 00:05
 
Designed by victor